מרכז המיחשוב

פיתוח צד לקוח צד שרת

שירותי פיתוח תוכנה לצד לקוח או לצד שרת – Client side / server side

צוות הפיתוח שלנו מתמחה בפיתוח צד הלקוח וצד השרת ( Client side / server side). הצוות של קורן טק הוביל וליווה אינספור פרויקטים של פיתוח עבור חברות טכנולוגיות. לצוות יכולות וניסיון רב ב Front End, Back End, Full Stack ו-DevOps. כל פרויקט נבנה על ידי מנתחי המערכות והארכיטקטים שלנו במתווה המותאם ללקוח, תוך בנייה של מערכות מבוזרות שתואמות את דרישות הפרויקט.

עבור כל פרויקט נבנה צוות ייעודי המורכב מאנשי פיתוח המתמחים בשפות ובכלים המתקדמים ביותר בשוק ולהם ניסיון רב. מודל העבודה שלנו מייצר One stop shop המאפשר לצוות הפיתוח שלנו לתת את כל המעטפת הטכנולוגית הנדרשת ולעבוד באופן שוטף עם הצוותים האורגניים של כל חברה עימה אנו עובדים. 

מומחים בפיתוח צד לקוח צד שרת

מחלקת הפיתוח של חברות המספקות שירותי תוכנה מרכזת את כל ההתמחויות הנדרשות לטובת פיתוח צד לקוח וצד שרת: Front End, Back End, Full Stack ו-DevOps, עם אנשי פיתוח המחזיקים בניסיון רב ובעלי יכולות פיתוח מתקדמות הן ב-Web, הן ב-PC והן במובייל. כל פרויקט נבנה על ידי מנתחי המערכות והארכיטקטים שלנו במתווה המותאם ללקוח, תוך בנייה של מערכות מבוזרות שתואמות את דרישות הפרויקט.

מודל העבודה האג’ילי של קורן טק מתאפיין בגמישות המסייעת בעבודת פיתוח מדויקת ואד-הוקית יותר, כשהרכב הצוות העובד על הפרויקט יכול להשתנות במהלך חיי הפרויקט, והמגוון הנרחב של יכולות הפיתוח בצוות מאפשר לבחור בטכנולוגיות המתאימות ביותר לפרויקט וללקוח. 

לשירותי פיתוח תוכנה צד לקוח צד שרת ליחצו כאן

לדף הבית של מרכז המחשוב ליחצו כאן